kajaki
forum
sklep

góry

(12) w tej kategorii:

2011-03-14
Richter Expedition Aconcagua 2011
Łukasz nie widzi, Piotr nie ma płuca, 29 stycznia 2011 roku zdobyli Aconcaguę! - Weszliśmy na ten szczyt, aby pokazać ludziom takim jak my, że można normalnie żyć, a marzenia się spełniają - podsumowują. »

2011-02-01
Kilimandżaro zdobyte, przygoda trwa!
Mimo choroby wysokościowej, problemów kondycyjnych i załamania nerwowego, Kuba dał radę! Dzięki pomocy przyjaciół, cierpiący na poważną chorobę oczu torunianin spełnił marzenie życia i zdobył Kilimandżaro. »

2010-09-13
Szczeliniec - szczyt Gór Stołowych
Drogę na Szczeliniec pokonać chce każdy, kto wybrał się w Góry Stołowe. Warto? Jasne - nawet, kiedy masz cztery lata i jesteś najmniejszy w okolicy. Przecież na ten szczyt wdrapało się dwóch monarchów. »

2012-04-04
Prijon taifun - kajak legenda
Rwąca, zawalona drzewami Gardęga, wąska Wilcza Struga, zimowa Wisła, wzburzone "kociewskie morze" - wszędzie taifun sobie świetnie radzi, choć to przecież... kajak górski »

2010-08-12
Inwalidzi na Kilimandżaro
Trzech weteranów wojennych z amputowanymi nogami zdobyło najwyższy szczyt Afryki, Kilimandżaro. Każdy stracił kończyny w innej wojnie: w Wietnamie, Iraku i Afganistanie. »

2010-08-09
Baza pod Mount Everest
Ocieplenie klimatu czuć w Himalajach na sobie. Wiosna nie jest już tak zdradliwie chłodna jak kilkanaście lat temu. Himalaje się zmieniają, lodowce cofają się - zostawiając miejsce dla ludzi. »

2010-08-04
Ogień dają odchody jaka
Trekking w Himalajach - relacja z wyprawy
Dwieście kilometrów pieszo przez Himalaje - taka wyprawa zawsze przyniesie mnóstwo niespodzianek. Trekking w Himalajach wymaga przygotowania i umiejętności. Jak pokonać taką odegłość? Pieszo... »

2010-07-20
Dach Afryki na widoku
Wyprawa na Kilimandżaro - zwinka wspiera akcję „Marzenia bez granic\"
Zaczął tracić wzrok gdy skończył 15 lat. Życie nigdy nie rozpieszczało Kuby, ale i on nie pozostawał mu dłużny. W listopadzie zamierza spełnić swoje największe marzenie - zdobyć Kilimandżaro. »

2010-06-30
Hania zdobywa Skalne Miasto
Skały Adrszpaskie. Skalne Miasta w Czechach
Skalne labirynty, zacienione wąwozy a wokół setki ostańców, jak gigantyczne rzeźby... No i schody. Duuużo schodów. Ale nie drżyjcie turyści-emeryci. Dwuletnia Hania spokojnie dała radę. »

2010-06-26
Wielka wyprawa rowerowa
Piotr Milaniak wyrusza właśnie w rowerową podróż dookoła świata. Przygotowywał się do niej podróżując przez Kirgizję, Indie, Pakistan, Tybet, Chile i Boliwię. Nie spieszył się. Na rowerze trzeba mieć oddech... »

2010-06-16
Nawałnica w górach
W górach zdarzyć się może wszystko. Kto nocował w Tatrach pod namiotem podczas nawałnicy? Zwinka.pl publikuje opowiadanie Agnieszki Niwińskiej o tatrzańskiej nawałnicy. »

2010-03-18
Festiwal Filmów Górskich "Bezdroża"
Himalaiści, ratownicy, mieszkańcy gór a także turyści, będą bohaterami filmów prezentowanych w ramach II Toruńskiego Festiwalu Filmów Górskich „Bezdroża". »zobacz też:
KajMaK 2016
III Toruńska Kajakowa Masa Krytyczna
Pogadać z Aurorą
Niepełnosprawny i jego wózek za kręgiem arktycznym "zapolują" na zorzę...
Sezon zainaugurowany!
Otwarcie Sezonu Turystycznego w Toruniu
Struga Łysomicka - kajakiem przez Las Piwnicki
Zwinka korzysta z roztopowej wody - zimowy spływ Strugą Piwnicką
Mieni się jesień na Mieni
Pierwszy spływ zwałkowy w życiu... (rzeka Mień)
Sezon na wiślane wraki
Zwinka nie mogła tego przegapić - przy tak niskiej wodzie Wisła odsłania swe sekrety
Regaty o Puchar Marszałka
Od czerwca do października...
Imprezy integracyjne na wodzie
Czasem trzeba odpłynąć.. By odzyskać motywację!
Dla każdego coś mokrego
RELAKS, PRZYGODA, ADRENALINA - agencja kajakowa ZWINKA zaprasza na spływy!
 
© zwinka.pl 2020, portal podróżnika, podróże, wyprawy, przygody | o nas | kontakt | współpraca | zasady | partnerzy | polityka prywatności | regulamin | podążaj za zwinką na