kajaki
forum
sklep

rzeki

(30) w tej kategorii:

1-15 | 16-30 | nastepna

2016-04-07
KajMaK 2016
Promocja turystycznego potencjału Wisły i Drwęcy to podstawowa idea Toruńskiej Kajakowej Masy Krytycznej. Popularny KajMaK odbędzie się w tym roku już po raz trzeci. Zapraszamy! »

2016-04-06
Kanion Kolorado - do dna!
Co roku miliony turystów stają na krawędzi Wielkiego Kanionu. Tylko nielicznym udaje się go przepłynąć. Kajakarze z klubu "Bystrze" czekali na to 19 lat. Zdjęcia z ich wyprawy można zobaczyć w toruńskiej „Od Nowie”. »

2013-03-12
Struga Łysomicka - kajakiem przez Las Piwnicki
"Pierwotny” Las Piwnicki to umiarkowanie popularne miejsce spacerów torunian. Kto by się spodziewał, że rachityczna strużka przecinająca rezerwat może w czasie roztopów dostarczyć tylu... kajakowych wrażeń? »

2013-03-09
Mieni się jesień na Mieni
Kiedy ruszałem na Mień o kajakarstwie zwałkowym wiedziałem tylko tyle, że istnieje. Gdy zobaczyłem wąską rzeczkę najeżoną przeszkodami zacząłem się zastanawiać, czy pływanie nią to rzeczywiście najlepszy pomysł na spędzenie sobotniego przedpołudnia... »

2012-09-22
Sezon na wiślane wraki
Zwinka nie mogła nie wykorzystać takiej okazji. Przy tak niskiej wodzie Wisła odsłania swe tajemnice. Spenetrowaliśmy kamienne rafy, postawiliśmy nogę na wraku kanonierki "Moniuszko"... »

2012-04-15
Imprezy integracyjne na wodzie
Czasem trzeba odpłynąć! Oderwać się od codziennych obowiązków i rutyny, by odzyskać motywację, entuzjazm i chęć do pracy. Doskonałym pomysłem są kajakowe imprezy integracyjne. »

2012-03-31
Zwinka na białej wodzie
Izera, Mumlawa, Kamienna...
Predstawiciele kajakowego ogniwa ZWINKI oraz bydgoskiego klubu kajakowego ORZEŁ zamoczyli wiosła w kilku rwących potokach Czech. Poznali także królową polskich rzek górskich - Kamienną. »

2011-01-21
Wschodni kraniec Europy
Bajdarata
Fantazję miał ten, kto określił ujście Bajdaraty skrajem Europy. Z jednej strony rozmarzająca latem Arktyka, z drugiej - bezludny Ural Polarny. Na północny-zachód Nowa Ziemia. Od południa... nadjedziemy. »

2012-04-04
Struga Łysomicka - kajakowy raj okresowy
Zaledwie siedem kilometrów od centrum Torunia. Wsiadasz do polietylenowej wydmuszki i walczysz w prawdziwym rezerwacie, gdzie żaden kretyn od wycinki nadrzecznych drzew nie ma prawa odpalić piły. »

2010-11-23
Ekstremalna Pierdziawka
Zwinka bada dopływy Drwęcy: Struga Ciechocińska – pionierska jazda bez trzymanki
Przelatywałem nad tą rzeczką bez nazwy ze sto razy. I chociaż zapuszczałem w jej koryto żurawia, zawsze kręciłem głową. Tym rowem spłynąć się nie da. Kto mógł przypuszczać, że przeżyjemy tu dziką przygodę. »

2010-10-04
Prezydent Kaczyński - myśl naprawdę złota
Pomnik oczadzenia pokatastrofowego w Skórczu
Skórcz - miasto na Pomorzu. Pięć, sześć ulic na krzyż. Ładnie na pagórkach położone, z kościółkiem na wzniesieniu. Niżej placyk pomnikowy. A na nim toto. »

2010-09-19
Akcja Baken, czyli bałagan na rzece
Fala powodziowa zmienia Wisłę. Bałagani! Zmienia układ płycizn, przebieg nurtu... Zrywa boje wyznaczające tor wodny. I chociaż wiślana żegluga kuleje, martwa nie jest. Ktoś musi sprzątać bałagan. »

2010-09-16
Jesienne porządki - Wel 2010
Spływ zaplanowany na niedzielę 12 września, wszystko uzgodnione, skoordynowane... Pozostaje cień wątpliwości, czy dopisze frekwencja. Wiosenna akcja sprzątania Welu spotkała się z nikłym odzewem... »

2010-09-11
Przejdziem Wisłę?
Znowu woda idzie w górę. I znowu zaczynają w mediach jęczeć o "grozie powodzi".  A my się cieszymy! Wisła pokazuje swoje sztuczki. Jeszcze coś  konkretnego mamy w tym kraju! »

2012-04-04
Prijon taifun - kajak legenda
Rwąca, zawalona drzewami Gardęga, wąska Wilcza Struga, zimowa Wisła, wzburzone "kociewskie morze" - wszędzie taifun sobie świetnie radzi, choć to przecież... kajak górski »


1-15 | 16-30 | nastepna


zobacz też:
KajMaK 2016
III Toruńska Kajakowa Masa Krytyczna
Pogadać z Aurorą
Niepełnosprawny i jego wózek za kręgiem arktycznym "zapolują" na zorzę...
Sezon zainaugurowany!
Otwarcie Sezonu Turystycznego w Toruniu
Struga Łysomicka - kajakiem przez Las Piwnicki
Zwinka korzysta z roztopowej wody - zimowy spływ Strugą Piwnicką
Mieni się jesień na Mieni
Pierwszy spływ zwałkowy w życiu... (rzeka Mień)
Sezon na wiślane wraki
Zwinka nie mogła tego przegapić - przy tak niskiej wodzie Wisła odsłania swe sekrety
Regaty o Puchar Marszałka
Od czerwca do października...
Imprezy integracyjne na wodzie
Czasem trzeba odpłynąć.. By odzyskać motywację!
Dla każdego coś mokrego
RELAKS, PRZYGODA, ADRENALINA - agencja kajakowa ZWINKA zaprasza na spływy!
 
© zwinka.pl 2020, portal podróżnika, podróże, wyprawy, przygody | o nas | kontakt | współpraca | zasady | partnerzy | polityka prywatności | regulamin | podążaj za zwinką na