kajaki
forum
sklep

KajMaK 2016 / Podziękowania

III Toruńska Kajakowa Masa Krytyczna / KajMaK 2016 za nami, emocje powoli opadają, czas na podziękowania komandorskie...

KajMaK 2016 / Podziękowania
data publikacji: 2016-05-09

autor:
Adam Luks

W tym roku szczególne podziękowania należą się policji wodnej oraz ratownikom WOPR, zarówno tym na motorówkach, asekurującym etap wiślany, jak i tym w kajakach, zabezpieczającym całą trasę spływu. Stanęliście na wysokości zadania i raczej się nie nudziliście, ale najważniejsze, że asekuracja okazała się profesjonalna i skuteczna. Świetnie spisali się w tym zakresie także sami Uczestnicy, bardziej zaprawieni kajakarze służyli tym nieco mniej doświadczonym cennymi wskazówkami i pomocą. Brawo, tak właśnie wyobrażamy sobie ten element Masy.

Nie oznacza to, bynajmniej, że przed ewentualną kolejną edycją KajMaKa nie mamy żadnych refleksji. Przeciwnie, jest o czym myśleć, jest co poprawiać, dołożymy wszelkich starań, aby kolejne imprezy z tego popularnego już cyklu były jeszcze lepiej zorganizowane i po prostu bezpieczniejsze. Drwęca, ale szczególnie Wisła to żywioł, któremu zawsze, nawet przy wyśmienitej pogodzie, należy się respekt i szacunek.

Dziękuję także szanownym Współorganizatorom: Lokalnej Organizacji Turystycznej w Toruniu oraz Turystycznemu Klubowi Kajakowemu „Stara Paka”, a w szczególności Wandzie Rusieckiej, pomysłodawczyni słodkiego skrótu dla naszej Kajakowej Masy Krytycznej. Dziękuję toruńskiemu MOSiR-owi oraz firmie Rubicon. Dziękuję wreszcie firmom kajakowym, które zapewniły nam sprzęt: Korsarzowi z Brodnicy, Dryfujemy.pl z Grębocina i Aqua Natura Park ze Złotorii. Krzysztof, Damian, Wojtek, wielkie dzięki.

Dziękuję serdecznie mojej żonie Agatce i tacie Kazikowi za wsparcie grillowo-naziemne oraz Pawłowi, Kikowi, Markowi, Piotrowi, chłopakom z Lipna i wszystkim, którzy po zakończeniu spływu ochoczo pomogli przy pakowaniu sprzętu.

Osobno chciałem podziękować moim sprawdzonym w niejednej akcji przyjaciołom z Toruńskiej Grupy Kajakowej Zwinka: Berdiemu i Bartkowi. Bez Waszego zaangażowania KajMaK nie miałby szans się udać.

Na samym końcu, ale nie mniej wylewnie, dziękuję wszystkim KajMaKarzom. Spisaliście się świetnie, była nas cała masa - z ratownikami ponad 220 osób na wodzie. Była atmosferka, było rodzinnie, wesoło, kolorowo i z przygodami. Mam nadzieję, że nasza wspólna akcja przyniesie dalsze wymierne rezultaty. Do zobaczenia na kajakowych szlakach.

kategorie: wisła kajaki Drwęca akcje

fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto
Polub zwinkę:
komentuj zostaw komentarz:
podpis: *
turing < przepisz tekst z obrazka po lewej
aktualnie brak komentarzy, możesz być pierwszy!
 
zobacz też:
z tego tematu:
Światowy Dzień Toalet
Kampania sanitarna PAH
podobne artykuły:
KajMaK 2016
III Toruńska Kajakowa Masa Krytyczna
Sezon zainaugurowany!
Otwarcie Sezonu Turystycznego w Toruniu
Struga Łysomicka - kajakiem przez Las Piwnicki
Zwinka korzysta z roztopowej wody - zimowy spływ Strugą Piwnicką
Mieni się jesień na Mieni
Pierwszy spływ zwałkowy w życiu... (rzeka Mień)
Sezon na wiślane wraki
Zwinka nie mogła tego przegapić - przy tak niskiej wodzie Wisła odsłania swe sekrety
Imprezy integracyjne na wodzie
Czasem trzeba odpłynąć.. By odzyskać motywację!
Dla każdego coś mokrego
RELAKS, PRZYGODA, ADRENALINA - agencja kajakowa ZWINKA zaprasza na spływy!
Zwałkoholizm - studium nałogu
kajakarstwo zwałkowe
Nizinna alternatywa dla kajakarstwa górskiego...
Struga Łysomicka - kajakowy raj okresowy
Zwinka penetruje dopływy Wisły
Prijon taifun - kajak legenda
Test najstarszego kajaka polietylenowego świata
Trzy dni gniewu Wisły
Humory Królowej poczuliśmy na własnej skórze...
Górski nurt na opłotkach Torunia
Wilcza Struga - dzika siostra toruńskiej Bachy. Relacja ze spływu.
Lubianka - zwinka bada dopływy Drwęcy
Ile dopływów ma rzeka Drwęca? Dokładnie 47. Dziś przedstawiamy Lubiankę!
 
© zwinka.pl 2020, portal podróżnika, podróże, wyprawy, przygody | o nas | kontakt | współpraca | zasady | partnerzy | polityka prywatności | regulamin | podążaj za zwinką na